1978'den bu yana fren sistemleri konusunda hizmet veren aydemir oto müşterilerinin değerlerini hep ön planda tutmayı bilmiştir.

       Firmamız hizmette mükemmeliyeti hedef olarak almaktadır; Avrupa Birliğinde fren ile ilgili kullanılan tüm teknik alet ve ekipmanlar firmamızda kullanılmaktadır. Fren konusundaki gelişmeler takip edilmekte ve personelimize periyodik olarak gerekli eğitimler verilmektedir.

       Müşteri odaklı yenilikçi ürün ve hizmetleri, yaygın hizmet ağı ve güçlü teknolojik yapısıyla Aydemir oto, Türkiye'nin en iyi fren servislerinden olma özelliğini devamlı korumaktadır.

       Hedefimiz sağlıklı büyümemizi sürdürmek ve hizmetlerimizi artırmaktır. Müşterilerimize olağanüstü hizmet deneyimi sunabilmek amacıyla özellikle insan kaynaklarımıza, markamıza ve teknoloji altyapımıza yaptığımız yatırımları sürdürmekte ve bu alanlarda firmamıza rekabet avantajı yaratmaktayız. Bu alanda yaptığımız çalışmaların en büyük göstergesi dünyanın kabul ettiği ISO 9001 kalite sistem belgemizdir.

       1600 m²'lik alanda 2 büyük araç ve bir küçük araç servisimizde araçlarınız bilgisayar donanımlı test cihazları ve deneyimli personelimiz eşliğinde kusursuz biçimde tamir edilmektedir.

       Firmamız WABCO, KNORR gibi fren sistemleri konusundaki dünya devlerinin yetkili servisidir.

 

Web Tasarım & Hosting : yeşilbeyaz